تماس با ما
تلفن: + 86-595-22010206
فکس: + 86-595-22010206
پست الکترونیکی:qyleo01@163.com
آدرس: جاده Youyi، Xingping، شیان یانگ شهر، استان شاآنشی چین 713100،
نرده های بالکن فرفورژه

نرده های بالکن فرفورژه

Color、size、design و مواد می توانید برای خودتان انتخاب کنید، دلار کانادا رایگان نقاشی برای شما اول با توجه به ایده های منحصر به فرد خود را ارائه خواهد شد.

نرده های بالکن فرفورژه

ملاحظات طراحی نرده های بالکن

 

  • محوطه ایمنی – بالکن، به ویژه کسانی که با هدف بر پا شود باید قوی و با دوام داشته باشد. کیفیت مواد فلزی استفاده می شود برای حمایت از نرده های بالکن. ما اتصال پیچ و مهره به دیوار محوطه اطراف و بالکن چند حمایت از پلت فرم در غیر این صورت فولاد در حال حاضر ممکن است و یا پلت فرم آهن باید در محل نصب خواهد شد.

  • طراحی محوطه – هیچ محدودیتی در انتخاب طراحی. نرده های بالکن کوچک می تواند بسیار تزئینی ساختن آن منازعات هر ملک. شما ممکن است بخواهید برای انتخاب سبک است که خارج از اموال خود را تعریف کنید.

  • قابلیت های بالکن – نرده های بالکن شده می تواند در ایجاد یک فضای مورد استفاده در داخل خانه یا خارج از منزل و تبدیل آن به فضای قابل استفاده. بالکن همه پلت فرم را داشته باشد. توانایی گام در بالکن بستگی چگونه مراتب را protrudes پلت فرم از دیوار.

چه خانه معاصر یا سنتی ما می تواند سفارشی دو ز بالکن های متمایز و منحصر به فرد است که سبک زندگی شخصی شما. مرور از طریق تصاویر در گالری زیر را برای دریافت ایده های خود را ستون براساس برخی از برنامه های سفارشی ما. متخصصان ما به شما یک راه حل زیبا و کاربردی برای محوطه مورد نظر خود را طراحی کمک می کند.


Hot Tags: بالکن های فرفورژه نرده، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه سفارشی
پرس و جو